O firmie

Wmkoputer.pl to sklep internetowy z szeroką ofertą urządzeń dla biur, przedsiębiorstw, instytucji, firm, a także małych biur domowych. Specjalizujemy się w dostarczaniu urządzeń drukujących, skanujących i kopiujących. W ofercie mamy urządzenia renomowanych dostawców, które zapewnią dobrą jakość wydruków i niezawodność oraz niskie koszty eksploatacji.

 

Dlaczego WM Komputer?

 

      

Kompetencje i doświadczenie

Jesteśmy specjalistami-praktykami w zakresie druku biurowego z ponad 20-letnim doświadczeniem. Priorytetem jest dla nas pomoc w rozwiązaniu problemu a nie dostarczenie najtańszego urządzenia. Wiemy które rozwiązania sprawdzą się w konkretnych środowiskach i zadaniach. Nasze kompetencje potwierdzają certyfikaty i autoryzacje producentów.

 

Szeroki wybór urządzeń sprawdzonej jakości

Duży wybór urządzeń renomowanych producentów z gwarancją jakości i niezadowności. Oferta skonstruowana pod typowe potrzeby biur i instytucji o różnych profilach a także szeroka oferta urządzeń specjalistycznych. Mamy urządzenia dla każdego biura i do wielu zadań, również tych nietypowych.

 

Szybka realizacja zamówień

Szybka realizacja zamówień dzięki wypracowanym mechanizmom logistycznym i współpracy z firmami logistycznymi zapewniającymi krótkie terminy dostaw na terenie całej Polski. Duża dostępność materiałów eksploatacyjnych do większości oferowanych urządzeń.